Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-03-24 23:39:31

PeterGeniusD

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 5
Punktów :   

Karty Postaci

Temat w którym opisujemy naszą postać
szablon

Rasa:
Płeć:
Wiek:
Pochodzenie:
Charakter:
Ekwipunek:
Krótka biografia:
Umiejętności:

Offline

 

#2 2012-03-24 23:53:05

Piękna_<3Stopy

Kotek

Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Karty Postaci

Rasa: Człowiek
Płeć: Piękna
Wiek: 17
Pochodzenie: Biedna rodzina
Charakter: Zgorzkniała, poważna, smutna, przymulona, wyluzowana, wredna,
Ekwipunek: Obcisłe spodnie, tunika, pasek, szata, Kij, bułka, jabłko, księga
Krótka Biografia: Cynthia, została urodzona na ulicy przez prostytutkę. Po pięciu latach matka ją zostawiła. Musiała utrzymywać się z tego co wyżebrała od ludzi. Po pewnym czasie przygarnął ją stary czarodziej. Wychowywał ją jak własną córkę i nauczył kilku zaklęć.
Umiejętności: Prócz walki to Magiczny alarm (jeśli coś wkroczy na określone terytorium jestem o tym poinformowana) i magiczne zamykanie kłódek, zamków i tego typu przedmiotów.

Ostatnio edytowany przez Piękna_<3Stopy (2012-04-02 21:12:14)

Offline

 

#3 2012-03-25 00:01:01

PeterGeniusD

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Karty Postaci

@up
Twoje umiejętności są tak niezrozumiałe że shock Nauczył cię kilku zaklęć a i tak gówno umiesz?

Imię: Fallus
Rasa: Półork
Płeć: Ta silniejsza
Wiek: 48
Pochodzenie: Syn szamana z wioski orków oraz podmiejskiej dziwki.
Charakter: Wybuchowy, Spięty, Mistrz suchych żartów, brak poczucia humoru, średnio inteligenty
Krótka biografia: Urodzony w burdelu, wychowany w lesie przez wilki, Fallus nauczył się mówić po 35 roku życia. Przez to, nigdy nie zrozumiał skąd wzięło się jego imie. Od kiedy zabił samicę alfa, by zdobyć futro, musiał uciec z lasu, do miasta. Zaczął pracować jako kowal, choć nic z kowalstwa nie rozumiał- łupał w metal z całej siły, aż ten rozkładał się na czynniki pierwsze.
Ekwipunek: Ubranie z futra wilka, Dzban mleka, Jakaś tajemnicza książka (fallus nie umie czytać), młot.
Umiejętności: Mówienie oraz walenie młotem.

Offline

 

#4 2012-03-25 00:18:21

Piękna_<3Stopy

Kotek

Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Karty Postaci

Ej, nie wiedziałam że ma być też imie i moje umiejętności rozumieją tylko inteligentni a i moja umie mówić i czytać. Nie wiedziałam ze trzeba to uwzględnić

Ostatnio edytowany przez Piękna_<3Stopy (2012-03-25 11:28:07)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-game-for.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl www.slavoyka08.pun.pl www.narutogamer.pun.pl www.vri.pun.pl